# zaszczepieni bezpieczni

#zaszczepieniBezpieczni – Jarosław Pinkas opowiada swoją historię

💙 #zaszczepieniBezpieczni – Jarosław Pinkas opowiada swoją historię: „Czy rzeczywiście znamy dziecko, które zmarło z powodu szczepień?Jakie są badania, które pokazują, że trujemy nasze dzieci jakimiś metalami, które są podobno w szczepionkach? Nie ma takich badań. Nie ma też metali, które są trujące w szczepionkach. Po prostu ich nie ma.Jakie są badania, które pokazują, że trujemy nasze dzieci jakimiś metalami, które są podobno w szczepionkach? Przeczytałem, widziałem – ale czy to pochodzi z laboratorium?To jest właśnie ta miłość, czułość związana z tym, że ufamy profesjonalistom. Czyli dajemy dziecku to co jest najlepsze”.💙 Zobacz wszystkie filmy kampanii na: https://gis.gov.pl/kampania/zaszczepienibezpieczni-powodow-do-szczepien-jest-wiele/💙🤱 Kampania zrealizowana z portalem: @babyboom.pl dla przyszłych i obecnych rodziców.

Opublikowany przez Główny Inspektorat Sanitarny Piątek, 14 grudnia 2018

#zaszczepieniBezpieczni – Marika Koman opowiada swoją historię

💙 Mama trojga dzieci – Marika Koman "Mam w rodzinie osobę, która jest bardzo chora. Wiem, że ma bardzo obniżoną odporność… Każda taka choroba wynikająca z nie szczepienia… Tak naprawdę odra która teraz panuje byłaby dla tej osoby zabójcza”.💙 Zobacz wszystkie filmy kampanii na: https://gis.gov.pl/kampania/zaszczepienibezpieczni-powodow-do-szczepien-jest-wiele/ 💙🤱 Kampania zrealizowana z portalem: @babyboom.pl dla przyszłych i obecnych rodziców.

Opublikowany przez Główny Inspektorat Sanitarny Czwartek, 13 grudnia 2018

#zaszczepieniBezpieczni – prof. Józef Piotr Knap opowiada swoją historię

"Zapytałbym osoby z grupy antyszczepionkowców, ale tych najwyżej postawionych, czy jeżeli będąc w lesie pokąsałoby was nieznane zwierzę, czy też odmówilibyście szczepienia?" – prof. dr hab. n. med Józef Piotr Knap wspomina epidemie chorób zakaźnych z przeszłości, o których wiele osób już zapomniało.💙 Zobacz wszystkie filmy kampanii na: https://gis.gov.pl/…/zaszczepienibezpieczni-powodow-do-szc…/ 💙🤱 Kampania zrealizowana z portalem: babyboom.pl dla przyszłych i obecnych rodziców.

Opublikowany przez Główny Inspektorat Sanitarny Środa, 12 grudnia 2018

Udostępnij ...